Bielański Klub Karate Kyokushin

Rok 2013

14-01-2013

POLISH OPEN 2013 - KOLEJNY SUKCES!!!

12 stycznia 2013r. w Rzeszowie odbył się Polish Open Shinkyokushin Carpathia Cup 2013. W zawodach wystartowało 135 zawodników z 33 klubów z Polski, Białorusi oraz Węgier.
Kategoria: Turnieje
Napisał: bkkk

W zawodach wzięło udział 8 zawodników z BKKK. Aż 3 zawodników wygrało swoje kategorie: Martyna Mazur, Jakub Jakubasik oraz Marek Odzeniak. Srebrne medale wywalczyli Mateusz Kaptur oraz Noy Mnatsakanyan, natomiast po brąz sięgnął Janek Przedpełski. Po zaciętych walkach z turnieju odpadli Artur Barlik oraz Paweł Krasuski. W klasyfikacji drużynowej BKKK został sklasyfikowany na 2 miejscu.

Całej drużynie BKKK składamy gratulacje.