MATEUSZ DYNIEWICZ

Wicemistrzem Europy 2023

MACIEJ MAZUR i MONIKA ZIELIŃSKA

Wicemistrzami Świata 2022

Odział BC Mariusza Mazura zrzesza kluby współpracujące ze sobą w ramach organizacji WKO Shinkyokushinkai. Kluby te regularnie spotykają się na wspólnych treningach, zawodach czy szkoleniach.

Obejrzyj Klub!

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po naszym klubie.

szczegóły »

Motto

Droga Budo skupia się na postawie. Staraj się utrzymać właściwą postawę przez cały czas.

Myśl

Skoro karate istnieje po to, by kształtować ducha i trenować ciało, to musi być ono drogą moralności wykraczającą poza samą technikę...

Sportowe urodziny

Drogi Rodzicu!
Czy chcesz aby urodziny Twojego dziecka były wspominane przez kolejny rok, pełne wrażeń i atrakcji oraz świetnej zabawy?
Sprawdź ofertę!

szczegóły »

Forest Fitness

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego klubu fitness!

szczegóły »

Turnieje

15-11-2021

OGROMNY SUKCES NA MISTRZOSTWACH EUROPY

W sobotę i niedzielę (13-14 listopada) w Rumunii w miejscowości Oradea odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushin Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców. Zawodnicy BKKK jak i cała reprezentacja Polki odniosła wyjątkowy sukces na tych zawodach...
Kategoria: Turnieje
Napisał: bkkk

W pierwszym dniu rywalizowali zawodnicy U16, czyli kadeci. W tym dniu z BKKK reprezentowali nasz kraj Kamil Wróblewski w kategorii +75 kg oraz Maciej Sitnik w kategorii 65 kg. Po pięknych walkach Kamil został Mistrzem Europy a Maciej wywalczył zasłużenie brązowy medal! Pozostali Reprezentanci Polski również bardzo dobrze wypadli i po pierwszym dniu Polska prowadziła w klasyfikacji drużynowej.

W drugim dniu do walki stanęli juniorzy oraz młodzieżowcy. W tym dniu dzięki naszym zawodnikom Mazurek Dąbrowskiego był zagrany dwa razy na hali w Oredei. Najpierw w kategorii Juniorów (U18) tytuł Mistrza Europy w kategorii 60 kg wywalczył Mateusz Dyniewicz, a następnie Róża Stańko została Mistrzynią Europy Młodzieżowców w kategorii 65 kg.

Reprezentacja Polski ostatecznie zajęła drugie miejsce ulegając jedynie zawodnikom z Ukrainy. Gratulacje dla wszystkich zawodników, a zwłaszcza dla reprezentantów BKKK których start był wyjątkowo udany.

Chcielibyśmy jednocześnie podziękować za wspieranie działalności sportowej w naszym klubie przez Urząd Dzielnicy Bielany. Bz tej pomocy nie bylibyśmy w stanie konkurować z najlepszymi karate w Europie!