Bielański Klub Karate Kyokushin

Rok 2010

25-03-2010

Mistrzostwa Makroreginu Wschodniego

W dniu 20 marca 2010 roku odbyły się w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego. Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju, na którym nasza reprezentacja wygrała klasyfikację drużynową w kategorii seniorów.
Kategoria: Aktualności
Napisał: bkkk

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego okazały się bardzo udane dla reprezentacji naszego klubu. Zajęliśmy pierwsze miejsce drużynowo w kategorii kumite seniorów.

Na wynik ten złożyły się: pierwsze miejsce Marka Odzeniaka w kat. 80 kg, drugie miejsce Maćka Mazura w tej samej kategorii oraz drugie miejsce Michała Malesy w kategorii powyżej 80 kg.  Mistrzem makroregionu został także Paweł Krasuski, a Jasiek Przedpełski tym razem zajął trzecie miejsce.

Pozostałym naszym reprezentantom zabrakło trochę szczęścia i z reguły po wyrównanych walkach, decyzją sędziów zakończyli oni swój udział w turnieju po za strefą medalową. Byli to: Tomasz Malesa, Natalia Lecka, Martyna Mazur, Kordian Czarnecki, Filip Gaciong, Jakub Jakubasik i Rysiek Goebel.

Mimo, iż przegrali oni swoje pojedynki, walki ich były bardzo ciekawe i do sukcesu zabrakło naprawdę niewiele. Przy zachowaniu takiej postawy jak podczas tego turnieju zwycięstwa to tylko kwestia czasu.